Zawody

Dokument zgłaszający zawodnika

Kliknij, aby pobrać kwestionariusz uczestnika zawodów: KWESTIONARIUSZ UCZESTNIKA ZAWODÓW SZERMIERCZYCH 2021-2022

Kalendarium zawodów

Sprawdzaj regularnie kiedy organizowane są zawody w twojej grupie wiekowej i broni jaka walczysz.

Klasyfikacje po zawodach

Sprawdź ile punktów masz na swoim koncie i na jakim miejscu znajdujesz się w klasyfikacjach w swojej grupie wiekowej i rodzaju broni.

Turniej "Grodziska Szabla - Memoriał Jerzego Pawłowskiego"

🏆 Dzisiaj na Turnieju "Grodziska Szabla - Memoriał Jerzego Pawłowskiego" zdobyliśmy złoto i srebro‼️ 🥇 1 miejsce - Franciszek Król 🥈 2 miejsce - Jakub Lipiński 🎖️11 miejsce - Jan Warchulski Gratulacje dla naszych młodych mistrzów i życzymy powodzenia na kolejnych zawodach!

II PUCHAR POLSKI JUNIORÓW W SZABLI

‼️🥇🥇🥇🥇🥇‼️ Z dumą ogłaszamy, że nasza zawodniczka Roksana Bartosz zajęła 1️⃣ miejsce na II PUCHARZE POLSKI JUNIORÓW W SZABLI. Dodatkowo 8 miejsce zajęła Sonia Kozanecka! 20 miejsce Natalia Lipińska! 33 miejsce Małgosia Grabowska! 🤺