Szermierka to szlachetny sport dla lubiących wyzwania. Jeśli lubisz ruch, zawody i obozy sportowe i masz więcej niż 7 lat przyjdź i sprawdź czy szermierka jest właśnie dla Ciebie!

– nie musisz umawiać się wcześniej (zabierz strój sportowy, wodę i przyjdź)

– dla osób początkujących treningi odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku od 17:30 (sam decydujesz, które dni najbardziej Ci odpowiadają i z łatwością pogodzisz treningi ze szkołą). W wakację obowiązuje inny grafik (patrz Treningi).

zapewniamy cały sprzęt do trenowania (nie musisz się martwić o maski, szable i pozostałe elementy stroju szermierczego – dopasujemy go do Twojego wzrostu i rozmiaru)

– pierwsze dwa treningi nie wymagają wnoszenia żadnych opłat

– jeśli zechcesz zostać z nami, będziemy chcieli, abyś dostarczył nam zaświadczenie lekarskie o tym, że nie ma przeciwskazań do uprawiania szermierki, poprosimy Cię o wniesienie składki członkowskiej 150 zł/miesiąc oraz wypełnienie odpowiednich dokumentów:

*deklaracji członkowskiej –> Deklaracja Członkowska

*zgody RODO

– jeśli czegoś nie wiesz zapytaj nas- chętnie Ci wszystko wyjaśnimy!

Zadzwoń i porozmawiaj z trenerami (jak zawsze będą bardzo pomocni i wszystko wytłumaczą):
tel. 609-427-139  lub 884-921-781 oraz 604-074-447

Wolisz napisać do nas zapytanie, nie ma sprawy oto nasz adres e-mail: dragon@szermierz.pl

Szermierka to piękny sport dla każdego, rozwijający całe ciało i umysł, cierpliwość, koordynację, umiejętność podejmowania szybkich decyzji. Spróbuj! Pokochasz ją tak jak i my!!!

Zapraszamy!!!