Logo Dragon

  • 2016
  • Mistrzostwa Polski młodzików, 2016.06.11-12 Konin
  • 1 BARTOSZ Roksana,25LEWANDOWSKA Aleksandra,39 PIPCZYŃSKA Olga,53 PIPCZYŃSKA Maja
  • 2 RUSZCZYK Bartosz,15 KOZANECKI Tymon,21 SYKULSKI Wiktor,28 BRZOSTOWSKI Aleksander
  • Puchar Polski I juniorów młodszych, 2016.05.14-15 Katowice
  • Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie, 2016.05.14 Konin
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, 2016.04.23-24 Poznań
  • 5 BARTOSZ Roksana 51 PIPCZYŃSKA Maja 57 CEDZYŃSKA Pola 64 PIPCZYŃSKA Olga
  • 3 KOZANECKI Tymon 8 RUSZCZYK Bartosz 10 SYKULSKI Wiktor 22 BRZOSTOWSKI Aleksander 37 ESTEMBERG Piotr
  • XXXIX Challenge Wratislavia w szabli dziewczyn i chłopców - 2016.03.21 Wrocław
  • DO LAT 15: 10 BARTOSZ Roksana,71 PAWŁOWSKA Nicola, 84 LEWANDOWSKA Aleksandra
  • DO LAT 15: 67 SYKULSKI Wiktor, 68 KLUGE Bartłomiej, 73 KUBIAK Mikołaj, 105 RUSZCZYK Bartosz, 131 KOZANECKI Tymon
  • DO LAT 13: 83 PIPCZYŃSKA Olga, 100 CEDZYŃSKA Pola, 112 PIPCZYŃSKA Maja
  • DO LAT 13: 73 SENECZKO Bartosz, 111 ESTEMBERG Piotr
  • DO LAT 11: 49 AUGUSTYNIAK Mateusz
  • Puchar Polski IV Seniorów, 2016-03-19 Konin
  • 25 STRACHOWSKA Julia
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, 2016.03.12 Konin
  • 3 BARTOSZ Roksana, 46 LEWANDOWSKA Aleksandra
  • 18 SYKULSKI Wiktor, 21 RUSZCZYK Bartosz, 29 BRZOSTOWSKI Aleksander, 33 KOZANECKI Tymon
  • Mistrzostwa Polski juniorów, 2016.02.06 Warszawa
  • 19 STRACHOWSKA Julia, 32 DOMAŃSKA Lidia
  • 9 KORZYŃSKI Wojciech, 12 RYCZKOWSKI Michał, 14 RYCZKOWSKI Paweł, 16 KOPTAS Krzysztof, 37 BIELAWSKI Maciej
  • Puchar Polski III juniorów młodszych, 2016.01.10 Konin
  • 5 DOMAŃSKA Lidia, 15 BARTOSZ Roksana, 50 PAWŁOWSKA Nicola
  • 6 KORZYŃSKI Wojciech, 9 KOPTAS Krzysztof, 14 RYCZKOWSKI Michał, 33 BIELAWSKI Maciej, 35 KLUGE Bartłomiej, 50 KUĆ Janusz, 52 SYKULSKI Wiktor, 57 KUBIAK Mikołaj, 63 RUSZCZYK Bartosz
  • Puchar Polski III seniorów, 2016.01.09 Konin
  • 27 STRACHOWSKA Julia, 28 STRACHOWSKA Małgorzata
  • Puchar Polski III juniorów, 2016.01.02 Sosnowiec
  • 22 DOMAŃSKA Lidia, 25 STRACHOWSKA Julia, 30 STRACHOWSKA Małgorzata, 31 GÓROWSKA Natalia
  • 13 RYCZKOWSKI Paweł, 27 KORZYŃSKI Wojciech, 30 KOPTAS Krzysztof, 32 WESOŁY Jakub, 37 BIELAWSKI Maciej, 43 RYCZKOWSKI Michał
  • 2015
  • Puchar Europy juniorów młodszych 2015.12.12 Eislingen Niemcy
  • 77 DOMANSKA Lidia
  • 105 KOPTAS Krzysztof, 120 KORZYNSKI Wojciech
  • Puchar Polski II seniorów/Puchar Europy U23, 2015.11.28 Katowice
  • 16 STRACHOWSKA Julia
  • Puchar Polski II Juniorów Młodszych, Łódź 2015.11.11
  • 1 DOMANSKA Lidia, 27 BARTOSZ Roksana, 44 PAWŁOWSKA Nicola
  • 5 KORZYNSKI Wojciech, 6 KOPTAS Krzysztof, 14 RYCZKOWSKI Michał, 23 BIELAWSKI Maciej, 30 KUC Janusz, 35 KLUGE Bartłomiej, 51 SYKULSKI Wiktor, 54 BRZOSTOWSKI Aleksander, 58 RUSZCZYK Bartosz, 61 KUBIAK Mikołaj, 70 KOZANECKI Tymon
  • Puchar Polski II Juniorów, Konin 07.11.2015
  • 25 STRACHOWSKA Julia, 26 GÓROWSKA Natalia, 27 STRACHOWSKA Małgorzata, 28 DOMANSKA Lidia
  • 8 RYCZKOWSKI Paweł, 13 KORZYNSKI Wojciech, 27 KOPTAS Krzysztof, 37 KLUGE Bartłomiej, 39 RYCZKOWSKI Michał
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie 2015-10-11 Konin
  • 5 BARTOSZ Roksana, 45 LEWANDOWSKA Aleksandra, 47 PIPCZYNSKA Olga
  • 16 RUSZCZYK Bartosz, 25 KOZANECKI Tymon, 33 SYKULSKI Wiktor, 38 BRZOSTOWSKI Aleksander, 39 SENECZKO Bartosz
  • Puchar Polski I juniorów 2015-10-10 Konin
  • 11 DOMAŃSKA Lidia, 29 GÓROWSKA Natalia, 33 STRACHOWSKA Małgorzata
  • 20 KORZYŃSKI Wojciech, 24 KOPTAS Krzysztof, 25 RYCZKOWSKI Michał, 27 RYCZKOWSKI Paweł, 29 WESOŁY Jakub, 34 BIELAWSKI Maciej, 46 KUBIAK Mikołaj
  • VIII PUCHAR EUROPY KADETÓW 2015.09.11-12 Konin
  • 46 DOMANSKA Lidia
  • 41 KORZYNSKI Wojciech, 69 KOPTAS Krzysztof
  • Puchar Polski I juniorów młodszych 2015-09-05 Katowice
  • 1 DOMANSKA Lidia, 12 BARTOSZ Roksana, 52 PAWŁOWSKA Nicola
  • 8 KORZYNSKI Wojciech, 23 KOPTAS Krzysztof, 31 KUC Janusz, 32 RYCZKOWSKI Michał, 33 BIELAWSKI Maciej, 39 KLUGE Bartłomiej, 68 RUSZCZYK Bartosz, 71 KOZANECKI Tymon, 74 SYKULSKI Wiktor, 77 KUBIAK Mikołaj
  • VIII Międzynarodowy indywidualny turniej dziewcząt i chłopców 2015-07-05 Szczecinek
  • 1 Aleksander Brzostowski
  • Mistrzostwa Polski MŁ 2015.06.06-07 Wrocław
  • 3 BARTOSZ Roksana, 14 PAWŁOWSKA Nicola, 54 LEWANDOWSKA Aleksandra
  • 5 KLUGE Bartłomiej, 19 SYKULSKI Wiktor, 21 KUBIAK Mikołaj, 27 RUSZCZYK Bartosz, 29 BRZOSTOWSKI Aleksander, 42 KOZANECKI Tymon, 45 SENECZKO Bartosz, 51 RUTKA Patryk
  • 9 drużynowo w szabli kobiet
  • 3 i 14 drużynowo w szabli mężczyzn
  • Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie JMŁ 2015.05.31 Konin
  • 9 DOMAŃSKA Lidia, 12 BARTOSZ Roksana, 25 PAWŁOWSKA Nicola
  • 13 KORZYŃSKI Wojciech, 15 BIELAWSKI Maciej, 18 KOPTAS Krzysztof, 23 RYCZKOWSKI Michał, 24 KLUGE Bartłomiej, 33 SYKULSKI Wiktor, 36 KUBIAK Mikołaj
  • XXI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Szermierce 06-08.05.2015 Oborniki Śląskie
  • 8 DURNAŚ Aleksandra, 13 GÓROWSKA Natalia
  • 6 KORZYŃSKI Wojciech, 18 BIELAWSKI Maciej, 21 RYCZKOWSKI Paweł, 26 KOPTAS Krzysztof
  • 8 drużynowo w szabli kobiet
  • 5 i 8 drużynowo w szabli mężczyzn
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików 2015.04.26 Poznań
  • 16 PAWŁOWSKA Nicola, 35 LEWANDOWSKA Aleksandra, 36 PIPCZYNSKA Maja
  • 3 KLUGE Bartłomiej, 11 SYKULSKI Wiktor, 20 RUSZCZYK Bartosz, 24 BRZOSTOWSKI Aleksander, 24 KOZANECKI Tymon, 27 KUBIAK Mikołaj, 42 RUTKA Patryk
  • Ogólnopolski Turniej młodzików o Puchar Prezesa KKSz Konin 2015-04-19 Konin
  • 3 BARTOSZ Roksana, 23 PAWŁOWSKA Nicola, 54 LEWANDOWSKA Aleksandra
  • 21 SYKULSKI Wiktor, 26 KOZANECKI Tymon, 29 RUSZCZYK Bartosz, 36 BRZOSTOWSKI Aleksander, 41 KUBIAK Mikołaj, 56 SENECZKO Bartosz, 61 RUTKA Patryk
  • XXXVIII Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci Challenge Wratislavia 2015.03.23 Wrocław
  • szabla mężczyzn (2000 - 2001): 39 KOPTAS Krzysztof, 40 RYCZKOWSKI Michał, 46 BIELAWSKI Maciej, 82 KLUGE Bartłomiej
  • szabla kobiet (2002 - 2003): 21 BARTOSZ Roksana
  • szabla mężczyzn (2002 - 2003): 57 SYKULSKI Wiktor, 61 SENECZKO Bartosz, 80 KOZANECKI Tymon
  • Mistrzostwa Polski juniorów 2015-02-07 Warszawa
  • 21 BURSKI Jan, 27 KORZYŃSKI Wojciech, 34 KOPTAS Krzysztof, 44 RYCZKOWSKI Michał, 45 RYCZKOWSKI Paweł
  • Puchar Polski III juniorów młodszych 2015-01-31 Konin
  • 24 GÓROWSKA Natalia
  • 5 KORZYNSKI Wojciech, 10 WESOŁY Jakub, 13 KOPTAS Krzysztof, 18 BIELAWSKI Maciej, 19 RYCZKOWSKI Paweł, 26 RYCZKOWSKI Michał, 48 KLUGE Bartłomiej, 53 SYKULSKI Wiktor
  • Puchar Polski III juniorów 2015-01-10 Sosnowiec
  • 16 KORZYŃSKI Wojciech, 27 WESOŁY Jakub, 29 KOPTAS Krzysztof, 30 RYCZKOWSKI Paweł, 39 RYCZKOWSKI Michał
  • Puchar Polski II seniorów 2015-01-03 Konin
  • 28 KŁODAWSKA Kaja
  • 2014
  • Puchar Europy juniorów 13-14.12.2014 Eislingen Niemcy
  • 85 RYCZKOWSKI Paweł, 108 KORZYŃSKI Wojciech, 195 WESOŁY Jakub
  • Puchar Polski II Juniorów Młodszych 2014.11.22 Łódź
  • 9 DOMANSKA Lidia, 16 DURNAS Aleksandra, 20 GÓROWSKA Natalia, 23 BARTOSZ Roksana
  • 9 RYCZKOWSKI Paweł, 10 KORZYNSKI Wojciech, 11 WESOŁY Jakub, 25 RYCZKOWSKI Michał, 28 KOPTAS Krzysztof, 30 BIELAWSKI Maciej, 45 KUĆ Janusz, 51 KLUGE Bartłomiej
  • O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła Młodzików 2014.11.08 Warszawa-Wesoła
  • 2 BARTOSZ Roksana, 40 PAWŁOWSKA Nicola
  • 5 KLUGE Bartłomiej, 8 RUSZCZYK Bartosz, 11 SYKULSKI Wiktor, 19 BRZOSTOWSKI Aleksander, 42 KOZANECKI Tymon, 48 RUTKA Patryk, 51 OWCZARSKI Antoni, 60 KUBIAK Mikołaj
  • O Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie Młodzików 2014.10.19 Konin
  • 1 BARTOSZ Roksana, 10 PAWŁOWSKA Nicola
  • 6 KLUGE Bartłomiej, 16 SYKULSKI Wiktor, 18 RUTKA Patryk, 20 KUBIAK Mikołaj, 30 KAZANECKI Tymian, 39 OWCZARSKI Antoni, 40 BRZOSTOWSKI Aleksander, 45 RUSZCZYK Bartosz
  • Puchar Polski II Juniorów 2014.10.18 Konin
  • 30 GÓROWSKA Natalia, 33 WŁODARSKA Weronika
  • 18 KORZYNSKI Wojciech, 22 BURSKI Jan, 23 BIELAWSKI Maciej, 25 RYCZKOWSKI Paweł, 29 WESOŁY Jakub, 31 KOPTAS Krzysztof, 32 RYCZKOWSKI Michał
  • Puchar Europy Juniorów Młodszych 2014.10.04-05 Godollo Węgry
  • 60 DOMANSKA Lidia
  • Puchar Europy Juniorów Młodszych 2014.09.19-21 Konin
  • -
  • Puchar Polski I Juniorów 2014.09.14 Konin
  • 30 DURNAŚ Aleksandra
  • 14 BURSKI Jan, 29 RYCZKOWSKI Paweł, 36 KORZYŃSKI Wojciech, 39 KOPTAS Krzysztof, 40 KAWKA Adam, 42 WESOŁY Jakub, 44 BIELAWSKI Maciej
  • Puchar Polski Juniorów Młodszych 2014.09.06 Katowice
  • 3 DOMAŃSKA Lidia, 7 DURNAŚ Aleksandra, 8 GÓROWSKA Natalia, 34 BARTOSZ Roksana
  • 8 WESOŁY Jakub, 14 RYCZKOWSKI Paweł, 16 RYCZKOWSKI Michał, 23 KORZYŃSKI Wojciech, 30 KAWKA Adam, 35 KOPTAS Krzysztof, 38 BIELAWSKI Maciej
  • XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży juniorów młodszych 2014-06-21-22 Wrocław
  • 15 DOMAŃSKA Lidia, 20 DURNAŚ Aleksandra, 27 GÓROWSKA Natalia
  • 7 drużynowo w szabli kobiet
  • 16 RYCZKOWSKI Paweł, 20 WESOŁY Jakub, 21 KORZYŃSKI Wojciech
  • 7 drużynowo w szabli mężczyzn
  • Mistrzostwa Polski młodzików 2014-06-14-15 Katowice
  • 12 BARTOSZ Roksana, 26 PAWŁOWSKA Nicola, 29 TURAŁA Aleksandra
  • 9 drużynowo w szabli kobiet
  • 9 BIELAWSKI Maciej, 10 KUĆ Janusz, 18 KOPTAS Krzysztof, 27 RYCZKOWSKI Michał
  • 3 drużynowo w szabli mężczyzn
  • O Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie juniorów 2014.05.24 Konin
  • 8 DOMAŃSKA Lidia, 9 DURNAŚ Aleksandra, 29 GÓROWSKA Natalia
  • 6 KORZYŃSKI Wojciech, 10 RYCZKOWSKI Paweł, 12 KOPTAS Krzysztof, 20 WESOŁY Jakub, 24 BIELAWSKI Maciej, 27 RYCZKOWSKI Michał, 32 KAWKA Adam, 34 KUĆ Janusz
  • Ogólnopolski Turniej młodzików 2014-05-10 Poznań
  • 14 TURAŁA Aleksandra, 23 BARTOSZ Roksana, 45 PAWŁOWSKA Nicola
  • 7 RYCZKOWSKI Michał, 8 KOPTAS Krzysztof, 12 KUĆ Janusz, 29 SYKULSKI Wiktor, 30 BIELAWSKI Maciej, 37 OWCZARSKI Antoni, 42 RUTKA Patryk, 45 KLUGE Bartłomiej, 46 PIOTROWSKI Jan, 52 BRZOSTOWSKI Aleksander, 60 RUSZCZYK Bartosz
  • O Puchar Prezesa KKSz Konin młodzików 2014-04-13 Konin
  • 8 BARTOSZ Roksana, 25 PAWŁOWSKA Nicola, 32 TURAŁA Aleksandra
  • 3 KOPTAS Krzysztof, 5 RYCZKOWSKI Michał, 7 BIELAWSKI Maciej, 24 SYKULSKI Wiktor, 32 BRZOSTOWSKI Aleksander, 33 KLUGE Bartłomiej, 38 KUC Janusz, 43 RUSZCZYK Bartosz, 49 RUTKA Patryk, 50 PIOTROWSKI Jan, 52 OWCZARSKI Antoni
  • Challenge Wratislavia 2014-03-31 Wrocław
  • młodzików
  • 29 BARTOSZ Roksana , 51 PAWŁOWSKA Nicola
  • 29 KLUGE Bartłomiej, 62 BRZOSTOWSKI Aleksander, 68 OWCZARSKI Antoni
  • juniorów młodszych
  • 19 DOMANSKA Lidia
  • 16 KORZYŃSKI Wojciech , 67 KAWKA Adam , 87 KUĆ Janusz , 91 BIELAWSKI Maciej, 94 KOPTAS Krzysztof
  • Mistrzostwa Polski Juniorów 2014.02.01-02 Katowice
  • 13 ŻĄDZIŃSKA Blanka
  • 7 Drużynowo w szabli kobiet
  • 28 BURSKI Jan
  • 9 Drużynowo w szabli mężczyzn
  • Puchar Polski III JMŁ 2014.01.25 Konin
  • 15 DOMAŃSKA Lidia, 21 DURNAŚ Aleksandra, 31 Roksana, 33 GÓROWSKA Natalia, 34 TURAŁA Aleksandra
  • 15 WESOŁY Jakub, 21 KORZYŃSKI Wojciech, 23 RYCZKOWSKI Paweł, 35 RYCZKOWSKI Michał
  • Puchar Polski III Juniorów 2014-01-11 Sosnowiec
  • 9 ŻĄDZINSKA Blanka
  • 26 BURSKI Jan, 29 FILIPCZAK Oliwier
  • Puchar Polski II Seniorów 2014-01-04 Łódź
  • 21 KŁODAWSKA Kaja
  • 2013
  • Puchar Polski II juniorów młodszych 23.11.13 Łódź
  • 10 DOMANSKA Lidia, 12 DURNAŚ Aleksandra, 22 GÓROWSKA Natalia
  • 7 RYCZKOWSKI Paweł, 15 WESOŁY Jakub, 29 KORZYNSKI Wojciech, 30 KAWKA Adam
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła 2013-11-09 Warszawa
  • 3 BARTOSZ Roksana, 19 PAWŁOWSKA Nicola, 20 KORZYNSKA Julia, 30 TURAŁA Aleksandra
  • 5 KOPTAS Krzysztof, 18 BIELAWSKI Maciej, 20 KUC Janusz, 24 KLUGE Bartłomiej, 25 RYCZKOWSKI Michał, 28 BRZOSTOWSKI Aleksander, 30 FLORCZYNSKI Łukasz, 32 RUSZCZYK Bartosz,
  • O Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie młodzików 26.10.2013 Konin
  • 11 KORZYNSKA Julia, 13 TURAŁA Aleksandra, 14 BARTOSZ Roksana, 39 PAWŁOWSKA Nicola
  • 8 KOPTAS Krzysztof, 12 KUC Janusz, 16 BIELAWSKI Maciej, 21 RYCZKOWSKI Michał, 25 KLUGE Bartłomiej, 27 FLORCZYNSKI Łukasz, 33 RUSZCZYK Bartosz, 37 SYKULSKI Wiktor
  • Puchar Polski II juniorów 19.10.2013 Konin
  • 29 DOMAŃSKA Lidia, 32 DURNAŚ Aleksandra
  • 23 BURSKI Jan, 25 FILIPCZAK Oliwier, 26 MROCZEK Michał
  • Puchar Europy juniorów młodszych 2013-09-20 Konin
  • 61 Lidia Domańska
  • Puchar Polski I juniorów 2013-09-15 Warszawa
  • 35 KUSMIERCZYK Hanna
  • 25 MROCZEK Michał, 30 BURSKI Jan, 35 KORZYNSKI Wojciech
  • Puchar Polski I juniorów młodszych 2013-09-07 Katowice
  • 18 DOMAŃSKA Lidia, 21 DURNAŚ Aleksandra, 27 STOSIO Anna, 30 GÓROWSKA Natalia
  • 21 RYCZKOWSKI Paweł, 25 KORZYŃSKI Wojciech, 33 KAWKA Adam, 36 WESOŁY Jakub
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży juniorów młodszych 2013-07-02 - 2013-07-03 Łódź
  • 31 DURNAŚ Aleksandra
  • 11 Drużynowo (DOMAŃSKA Lidia, DURNAŚ Aleksandra, KUŚMIERCZYK Hanna)
  • 12 Drużynowo (MIANOWSKA Maria, STOSIO Anna, WŁODARSKA Weronika)
  • 12 BURSKI Jan, 20 FILIPCZAK Oliwier, 24 RYCZKOWSKI Paweł, 31 MROCZEK Michał
  • 8 Drużynowo (BURSKI Jan, FILIPCZAK Oliwier, KORZYŃSKI Wojciech, RYCZKOWSKI Paweł)
  • 10 Drużynowo (KAWKA Adam, MROCZEK Michał, WASIELEWSKI Daniel, WESOŁY Jakub)
  • Mistrzostwa Polski młodzików 2013-06-15 - 2013-06-16 Warszawa
  • 3 DOMAŃSKA Lidia, 8 STOSIO Anna, 12 MALEC Kinga, 19 TURAŁA Aleksandra
  • 1 Drużynowo (DOMAŃSKA Lidia, STOSIO Anna, MALEC Kinga, TURAŁA Aleksandra)
  • 3 KORZYŃSKI Wojciech, 20 KAWKA Adam, 28 RYCZKOWSKI Michał, 31 KOPTAS Krzysztof
  • 7 Drużynowo (KORZYŃSKI Wojciech, KAWKA Adam, RYCZKOWSKI Michał, KOPTAS Krzysztof)
  • O Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie juniorów młodszych 2013-05-18 Konin
  • 17 DOMAŃSKA Lidia, 21 DURNAŚ Aleksandra, 25 GÓROWSKA Natalia, 32 MIANOWSKA Maria
  • 11 FILIPCZAK Oliwier, 12 BURSKI Jan, 19 RYCZKOWSKI Paweł, 23 WASIELEWSKI Daniel, 24 MROCZEK Michał, 31 KORZYŃSKI Wojciech
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy młodzików 2013-05-12 Poznań
  • 7 MALEC Kinga, 10 TURAŁA Aleksandra, 13 PAWŁOWSKA Nicola
  • 8 KAWKA Adam, 11 RYCZKOWSKI Michał, 13 KOPTAS Krzysztof, 17 KUĆ Janusz, 18 FLORCZYŃSKI Łukasz, 19 PIOTROWSKI Jan
  • O Puchar Prezesa KKSz Konin młodzików 2013-04-20 Konin
  • 2 DOMAŃSKA Lidia, 14 TURAŁA Aleksandra, 17 MALEC Kinga, 22 PAWŁOWSKA Nicola, 28 STOSIO Anna
  • 5 KORZYŃSKI Wojciech, 16 KAWKA Adam, 19 RYCZKOWSKI Michał, 29 KLUGE Bartłomiej
  • Challenge Wratislavia 2013-03-25 Wrocław
  • dzieci
    15 BARTOSZ Roksana
  • 29 BRZOSTOWSKI Aleksander
  • młodzików
    44 TURAŁA Aleksandra
  • 68 RYCZKOWSKI Michał, 77 KLUGE Bartłomiej
  • juniorów młodszych
    33 DURNAŚ Aleksandra, 37 GÓROWSKA Natalia, 39 DOMAŃSKA Lidia, 53 MALEC Kinga
  • 29 RYCZKOWSKI Paweł
  • Mistrzostwa Polski juniorów 2013-02-09 Warszawa
  • 8 ŻĄDZIŃSKA Blanka, 31 SZAMBURSKA Wiktoria, 32 GÓROWSKA Natalia
  • 32 BURSKI Jan, 34 FILIPCZAK Oliwier
  • Puchar Polski III juniorów młodszych 2013-01-26 Konin
  • 23 DURNAŚ Aleksandra, 26 KUŚMIERCZYK Hanna, 29 GÓROWSKA Natalia, 30 MIANOWSKA Maria
  • 10 FILIPCZAK Oliwier, 19 BURSKI Jan, 20 RYCZKOWSKI Paweł, 22 KORZYŃSKI Wojciech, 27 MROCZEK Michał
  • Puchar Polski III juniorów 2013-01-12 Sosnowiec
  • 17 ŻĄDZIŃSKA Blanka, 26 GÓROWSKA Natalia
  • Puchar Polski II seniorów 2013-01-05 Łódź
  • 25 ŻĄDZIŃSKA Blanka

  • 2012
  • Puchar Polski II juniorów młodszych 2012-11-24 Łódź
  • 24 DOMAŃSKA Lidia, 31 GÓROWSKA Natalia, 35 MIANOWSKA Maria, 38 DURNAŚ Aleksandra, 39 KUŚMIERCZYK Hanna
  • 7 FILIPCZAK Oliwier, 17 BURSKI Jan, 24 KORZYŃSKI Wojciech, 32 RYCZKOWSKI Paweł, 38 MROCZEK Michał, 42 WESOŁY Jakub
  • "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła" młodzików 2012-11-10 Warszawa
  • 5 MALEC Kinga, 9 DOMAŃSKA Lidia, 15 STOSIO Anna, 19 KORZYŃSKA Julia, 33 TURAŁA Aleksandra, 40 PAWŁOWSKA Nicola
  • 15 KORZYŃSKI Wojciech, 23 FLORCZYŃSKI Łukasz, 25 RYCZKOWSKI Michał, 27 KAWKA Adam, 30 KOPTAS Krzysztof, 35 KLUGE Bartłomiej
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików młodzików 2012-10-27 Konin
  • 1 DOMAŃSKA Lidia, 13 MALEC Kinga, 22 KORZYŃSKA Julia, 22 STOSIO Anna
  • 8 KORZYŃSKI Wojciech, 25 RYCZKOWSKI Michał, 33 FLORCZYŃSKI Łukasz, 34 KOPTAS Krzysztof
  • Puchar Polski II juniorów 2012-10-20 Konin
  • 14 ŻĄDZIŃSKA Blanka, 28 KUŚMIERCZYK Hanna
  • 30 FILIPCZAK Oliwier, 34 BURSKI Jan
  • Puchar Polski I juniorów 2012-09-15 Warszawa
  • 13 ŻĄDZIŃSKA Blanka, 33 SZAMBURSKA Wiktoria
  • 2 OCIŃSKI Jakub, 21 MROCZEK Michał, 33 BURSKI Jan
  • Puchar Polski I juniorów młodszych 2012-09-08 Katowice
  • 10 DURNAŚ Aleksandra, 19 DOMAŃSKA Lidia, 27 GÓROWSKA Natalia, 31 KUŚMIERCZYK Hanna
  • 10 BURSKI Jan, 19 FILIPCZAK Oliwier, 35 WASIELEWSKI Daniel, 39 MROCZEK Michał
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży juniorów młodszych 2012-07-01 Kraków
  • 12 WOLDAN Katarzyna
  • 7 BURSKI Jan, 15 FILIPCZAK Oliwier, 24 MROCZEK Michał
  • Mistrzostwa Polski młodzików 2012-06-09 Białystok
  • 3 DURNAŚ Aleksandra, 8 DOMAŃSKA Lidia, 10 GÓROWSKA Natalia
  • 6 RYCZKOWSKI Paweł, 15 KORZYŃSKI Wojciech, 23 WESOŁY Jakub
  • O Puchar Dyrektora Gimanzjum nr 6 w Koninie juniorów młodszych 2012-05-26 Konin
  • 22 GÓROWSKA Natalia, 24 DURNAŚ Aleksandra, 28 WOLDAN Katarzyna, 32 MIANOWSKA Maria
  • 27 BURSKI Jan, 28 FILIPCZAK Oliwier, 29 MROCZEK Michał
  • Turniej Szermierczy 2012-05-20 Poznań
  • młodzików
    1 DOMAŃSKA Lidia, 9 PAWŁOWSKA Nicola, 13 MALEC Kinga, 15 BARTOSZ Roksana
  • 9 RYCZKOWSKI Michał, 15 FLORCZYŃSKI Łukasz
  • juniorów młodszych
    3 DURNAŚ Aleksandra, 12 GÓROWSKA Natalia
  • 10 RYCZKOWSKI Paweł, 13 WASIELEWSKI Daniel
  • Mistrzostwa Polski seniorów 2012-05-19 Katowice
  • 22 OCIŃSKI Jakub
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików młodzików 2012-03-31 Konin
  • 6 DOMAŃSKA Lidia, 9 DURNAŚ Aleksandra, 15 GÓROWSKA Natalia, 18 TURAŁA Aleksandra, 19 MALEC Kinga
  • 7 WESOŁY Jakub, 10 RYCZKOWSKI Paweł, 14 RYCZKOWSKI Michał, 16 KORZYŃSKI Wojciech, 22 FLORCZYŃSKI Łukasz
  • Challenge Wratislavia 2012-03-26 Wrocław
  • dzieci
    19 PAWŁOWSKA Nicola, 24 KORZYŃSKA Julia
  • 32 KLUGE Bartłomiej
  • młodzików
    11 DOMAŃSKA Lidia, 38 MALEC Kinga
  • 61 RYCZKOWSKI Michał
  • Mistrzostwa Polski juniorów 2012-03-17 Warszawa
  • 27 ŻĄDZIŃSKA Blanka
  • 2 OCIŃSKI Jakub
  • Puchar Polski II seniorów 2012-01-28 Łódź
  • 22 ŻĄDZIŃSKA Blanka
  • 16 OCIŃSKI Jakub
  • Puchar Polski III juniorów młodszych 2012-01-14 Konin
  • 36 DOMINIAK Katarzyna
  • 11 BURSKI Jan, 39 MROCZEK Michał, 40 ROGUZ Michał
  • Puchar Polski III juniorów 2012-01-07 Sosnowiec
  • 30 ŻĄDZIŃSKA Blanka, 39 SZAMBURSKA Wiktoria
  • 32 OCIŃSKI Jakub, 38 BURSKI Jan, 39 MROCZEK Michał

stat4u